Užsiėmimai

Keramikos užsiėmimai yra vienas geriausių būdų pabėgti nuo įtampos, rutinos, pamiršti visus rūpesčius ir pasinerti į kūrybos procesą bei rankomis paliesti žemę. Atėjus į keramikos užsiėmimą kviečiu ne tik išmokti įvairių technikų lipdant ar glazūruojant, bet ir pasinerti į save ir patirti malonumą.

Užsiėmimai

Vaikams

Keramikos užsiėmimo vaikams metu lipdome iš balto molio, suteikiama laivė visoms idėjoms išsipildyti, leidžiame vaikams pasinerti į molį kaip į terapinį užsiėmimą.
Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų, trukmė 30-45 min.
Kaina nuo 15eur

Gimtadieniai ir kitos šventės

Studijoje galima švęsti gimtadienį, įmonės šventes, mergvakarį ar surengti šeimos vakarą. Galimas variantas susirinti vieną kartą lipdymui ir tuomet išsirinkus spalvas gaunate jau pabaigtus darbus. Į studiją galima atsinešti savo vaišių.
Dėl kainos ir trukmės teirautis tel.: +37063951099

Savaitiniai užsiėmimai

Keramikos užsiėmimo metu naudojamas baltas arba juodas molis, išbandome įvairias lipdymo bei dekoravimo technikas. Galzūruojame darbus su kokybiškomis vokiškomis glazūromis. Užsiėmimų metu laisvė kurti neribojama, kiekvienas gali pasigaminti ko tik širdis geidžia!
Trukmė 1,5val (90min)
Kiekvieną pirmadienį 18 val.
Kaina nuo 15 eur.

Asmeniniai užsiėmimai

Individualios pamokos vyksta suderinus laiką asmeniškai. Asmeniniai užsiėmimai vyksta tiek vienam asmeniui, tiek grupei – su šeima ar draugais. Suteikiama 100 procentinė laisvė kurti, mėgautis keramikos malonumais. Yra galimybė atvykti vienam kartui – kai nuglazūruojame už jus su jūsų pasirinktomis spalvomis.
Norint išmokti keramikos amato kreiptis tel.: +37063951099
Kaina nuo 25 eur.

Užsiėmimų galerija
Atsiliepimai

Broliai moliai, man yra ne tik laikas sau ir dėl savęs, bet ir laikas su dukra😍 džiaugiuosi, jog ir vaikai gali prisiliesti prie molio, realizuoti savo idėjas ir vizijas😍 ačiū, už galimybę kurti ir norą bei pagalbą mokant keramikos ir pačius mažiausius menininkus😉

Justina

Pas “Brolius molius” atėjau nusilipdyti namelį, o gavosi taip, kad jau ir namelis pastatytas, ir puodelių pagaminta, lėkštės bei bliūdeliai rikiuojasi namuose. “Brolių molių” sienos alsuoja įkvėpimu lipdyti, nereikia daug galvoti, tiesiog viena akimirka laikai molį rankoje, o kitą akimirką negali atsistebėti kaip taip sugebejai… Žinoma be Ugnės akylos akies, mokymų bei patarimų taip nepavyktų. Ačiū 💖

Indrė

“Broliai Moliai“ keramikos studija – tai vieta, kurioje apsilankiusi visada jaučiuosi ypatingai. Labai patinka rytiniai susitikimai. Jie tokie jaukūs, pilni kūrybos, kavos skonio ir pašnekesių.Vakarais, po įtemptos darbo dienos – arbatos puodelis ir molis tampa lyg terapiją…Bet didžiausias džiaugsmas, kai ateini į studiją ir ten sutikti Ugnę – besišypsanti su katinu ant rankų…Visur spėjanti, visada stilinga…Pilną idėjų ir patarimų… Ir mąstai:“Ugnės vardas jai labai tinka!“😉

Justė

Lipdykime kartu.